Anasayfa

Genel

Okeyy.VIP ile Canlı Okey Oyna

Okeyy.VIP ile Canlı Okey Oyna

Okeyy.VIP ile Canlı Okey Oyna

Güzel bir Okey oynamak isteyenler için platformumuz son derece idealdir. Farklı kişilerle Canlı Okey Oynayarak, zamanınızı iyileştirebilirsiniz.

Okey Ortamı Nasıl Girilir?

Okey Ortamı açısından değerlendirme yapılırsa sitemiz sizin diğer kişilerle seviyeli bir şekilde yazışıp görüşmenize müsaittir. Örneğin işte çalışırken ara verdiğiniz zaman seviyeli sohbet sitemize girip, önceden tanıştıklarınız ya da yeni merak ettiğiniz kişilerle muhabbet edebilirsiniz.  Okey ortamının nasıl daha keyifli olacağı bir açıdan sizin beklentinize de bağlıdır.  Bazı kişiler yeni kişileri tanırken daha önlem alarak hareket edebilmektedir.  Diğer yandan hızlı gelişen iyi ilişkiler de görülebilir. Yani karşılıklı Okey Oynama esnasında önemli olan saygı çerçevesinde yazılı sohbet etmektir. Bunun için sitemizde bazı kurallar vardır. Diğer kişilerin tercihlerine ve seçemediği durumlara saygı gösterilmesi önerilir. Eğer yazılı konuşmalarda rahatsız olduğunuz durumlar varsa iletişimden bize aktarabilirsiniz. Bu şekilde online sohbet odaları sitemiz daha güzel bir hale gelmektedir. Sorunlu hesaplar kapatılmaktadır.

Ücretsiz Kayıt imkanı

Online Okey platformumuza ücretsiz şekilde kayıt yaptırabilir ve hızlı şekilde oyuna başlayabilirsiniz. Kayıt esnasında rumuz- isim kısımlarına kendinizi ifade eden bir kelime yazılabilir.  Genelde gerçek isim verilmemekte, sohbet başladıktan sonra yazışma esnasında gerçek isim söylenmektedir. Hızlı sohbete başlamak için bir profili seçmeniz ve yazılı görüşme talep etmeniz gerekir. Okey platformumuzda bir süre yazılı konuşan kişiler, daha sonra ileri seviyeye taşımak için görüntülü olarak da görüşebilmektedir. Hatta eğer adresleri yakınsa doğrudan görüşme de olabilir. Bir kişiyle yapılan görüşmeler, o kişinin sorumluluğu altındadır. Yani site sadece birçok kişiyi bir araya getirmek için vardır. Olası dolandırıcılık gibi durumlardan sitemiz sorumlu değildir.

Akıllı Telefonlardan Giriş

Günün her saati, internet olan her yerden mobil Okey yapabilirsiniz. Okulda, iş yerinizde, evde, bankada sıra beklerken, günlük işlerinizden yorulup mola verdiğinizde kaliteli Okey sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Cihazınızdan giriş yaptıktan sonra keyifli bir şekilde yazışmalar da başlar. Sitemizi kullandıktan sonra çıkışa basarak hesabınızı güvene alabilirsiniz. Ancak hesap çalınması gibi durum varsa mobil Okey platformu üzerinden iletişime geçebilir, tarafımıza sorunu aktarabilirsiniz. Teknik ekibimiz en kısa sürede sorunu çözecektir.

Okeyy.VIP ile Canlı Okey Oyna

Okeyy.VIP ile Canlı Okey Oyna

YORUM BIRAKIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir